شرایط کلی و پاسخ سوالات تکراری

 

صدور ، پشتیبانی و ضمانت مدارک برای چه مراکز و اشخاصی انجام میشود و دارای چه شرایطی میباشد ؟

 

به طور کلی این مدارک و اسناد برای کلیه آموزشگاههای دولتی و خصوصی و زیر مجموعه های آنها ، و اشخاصی که دارای مدارک مربیگری معتبر میباشند، و اشخاصی که برای مدارک معتبر شخصی خودنیاز به خدمات بین المللی ما دارند ، صادر میشود .  که شرایط را بطور کلی به سه دسته زیر تقسیم بندی کرده ایم :

 

 

1- کلیه مراکز دولتی و خصوصی که دارای مجوز رسمی از یکی از وزارتخانه ها و یا ارگانهای دولتی میباشند :

 

در این حالت برگه ها با کد انحصاری بین المللی و لوگوی مرکز ما و برچسب لیزری ، بصورت خام به متقاضی تحویل داده میشود ، که متقاضی میتواند بر روی این برگه ها ، لوگو و نام مرکز به همراه متن مورد نیاز خودشان را که قبلا به تایید مرکز ما رسیده است اضافه ، چاپ ، مهر و امضا کند و تحویل مشتریان خودشان بدهند و سپس اسناد و مدارک را در سایت اینترنتی مرکز ما  ثبت کنند و اسکن مدارک صادر شده را جهت درج در سایت برای ما ارسال نمایند . اسکن و ارسال کارت ملی و یا پاسپورت دریافت کننده مدرک الزامی میباشد .

 

2- کلیه مربیان رسمی که مورد تائید یکی از ارگانهای دولتی و یا نمایندگان ما در ایران و یا کشورهای دیگر میباشند :

در این حالت برگه ها با کد انحصاری بین المللی و لوگوی مرکز ما ،  پس از چاپ لوگو و متن کامل مورد نیاز مربی توسط مرکز ما ، به مربی تحویل داده میشود ، که مربی میتواند بر روی این برگه ها نیز مهر وامضاء کند و تحویل شاگردان بدهد و سپس اسناد و مدارک را در سایت اینترنتی مرکز ما  ثبت کند و اسکن مدارک صادر شده را جهت درج در سایت برای ما ارسال کند  . اسکن و ارسال کارت ملی و یا پاسپورت دریافت کننده مدرک الزامی میباشد .

 

3- اشخاصی که دارای مدارک رسمی مورد تائید یکی از وزارتخانه ها و یا ارگانهای دولتی و یا یکی از نمایندگان ما میباشند :

صدور چاپ نهایی مدرک برای اینگونه افراد توسط مرکز و یا نماینده ما انجام میگردد و فرد متقاضی اجازه هیچگونه تغییرات در مدرک را ندارد . درخواست کننده میبایستی ابتدا اسکن مدرک را برای ما ارسال نماید که پس از قبول نوع مدرک توسط مرکز ما ، متقاضی کپی برابر اصل که توسط یکی از مراکز رسمی تایید شده باشد را به یکی از نمایندگان ما تحویل میدهد که پس از تایید نهایی از طرف نماینده ما  ، مدرک بین المللی صادر و برای متقاضی ارسال میگردد .

----------------------------------------------------------------

 

برای دریافت و ثبت برگه ها و مدارک چه مراحلی باید طی شود :

 

1- ارسال فرم درخواست صدور مدرک بین المللی  در وبسایت  www.idwcenter.com

 

2-  مذاکره و تایید درخواست متقاضی و رسیدن به تفاهم نهایی .

 

3- تحویل اسناد به متقاضی بر اساس تفاهم .

 

4- ثبت مدارک در سایت .

 

----------------------------------------------------------------

آیا امکان صدور مجدد برگه  در صورت بروز اشتباه در چاپ توسط نماینده و یا هر دلیل موجه که باعث از بین رفتن برگه مدرک توسط نماینده و یا متقاضی شود ، وجود دارد ؟

به هر دلیل که برگه قابلیت استفاده شدن را نداشته باشد با درخواست نماینده کد بین المللی قبلی باطل خواهد شد و برگه جدید با کد بین المللی جدید بر اساس درخواست ارسال خواهد شد ، در این حالت مبلغ 15هزار تومان جهت صدور مجدد دریافت میگردد .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

برگه های خریداری شده قابلیت مرجوع شدن را دارد ؟

 

خیر ، با توجه به تخصیص کد بین المللی برگه های خریداری شده به هیچ وجه قابل مرجوع شدن نمیباشد .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

در صورت نیاز متقاضی به طراحی و چاپ مدارک ، آیا امکان طراحی لوگو و چاپ و ....  توسط مرکز ضمانت اسناد و ثبت نام تجاری و لوگو وجود دارد ؟   

 

تیم حرفه ای طراحی ما آمادگی طراحی انواع لوگو ، برچسب تولید ، کاتالوگ ، انواع جعبه ، مهر و ... را به صورت کاملا حرفه ای در سطح بین المللی دارا میباشد . و نیز در صورت درخواست متقاضی ، ثبت نام تجاری و لوگوی متقاضی نیز انجام میشود .

 

در صورت نیاز به طراحی  لوگو و متن  توسط تیم طراحی ما ، مبلغ 300هزار تومان اضافه میشود .

 

در صورت نیاز به چاپ نهایی لوگو و متن متقاضی  توسط مرکز ما مبلغ 5هزار تومان به ازای هر برگ  اضافه میشود .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

برگه ها بر چه اساس قابل پیگیری و استعلام میباشند ؟

 

هر برگه شامل یک کد بین المللی میباشد (Doc No )  که شناسه برگه محسوب میشود ، و در زمان چاپ توسط نماینده کد دیگری به برگه اضافه میشود که این کد ، کد ثبت سند (Reg No  ) نامیده میشود و بنابراین این برگه ها توسط 2 کد قابل شناسایی و استعلام میباشند که بر اساس تفاهم و درخواست متقاضی ، میتوان از یکی از این کدها استفاده نمود .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

اسناد چند سال مورد ضمانت مرکز شما قرار میگیرند و آیا قابلیت تمدید و یا باطل شدن دارند ؟

 

کلیه اسناد به طور معمول حداقل به مدت 5 سال مورد ضمانت مرکز ما هستند ولی میتوان با پرداخت 50 درصد مبلغ سند به ازای هر 5 سال ، آنها را تمدید کرد .

صادر کننده مجاز میباشد با قید پایان تاریخ اعتبار بر روی اسناد ومدارک  بطوریکه قابل مشاهده باشد ، محدودیت زمانی را تعریف کند ، که پس از تاریخ اعتبار قید شده بر روی سند ، آن سند مورد حمایت و تایید مرکز ما قرار نخواهد گرفت .

 

مدارکی که خریداری شده باشد و  تا 3 سال استفاده نشود باطل محسوب میشود . و جهت استفاده و ثبت میبایستی مبلغ 50درصد قیمت روز برگه ها پرداخت گردد .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

در چه صورت میتوان مدرک صادر شده را باطل نمود ؟

 

در صورت درخواست رسمی از طرف مراکز قضایی و حقوقی ، مدارک صادر شده را میتوان باطل نمود ، اما باطل نمودن مدرک صادر شده بدون نامه رسمی از طرف مقامات قضایی و حقوقی امکان پذیر نمیباشد .

----------------------------------------------------------------

 

 

این مدارک چه مزایایی برای مراکز آموزشی و مراکز صادر کننده دارد و مورد تایید کدام مرکز میباشد ؟

 

متاسفانه اکثر مدارکی که توسط مراکز آموزشی صادر میشوند فاقد کد استاندارد و معتبر بین المللی هستند ، و نیز استعلام کردن آنها روند بسیار کند و در اکثر مواقع غیر ممکن و خسته کننده میباشد  و برگه های آنها نیز به سادگی قابلیت کپی شدن  را دارند ، ولی اسنادی  که توسط مرکز ما ضمانت میشود علاوه بر کد منحصر به فرد بین المللی  و سهولت استعلام و پاسخگویی ، با توجه به امنیت بسیار بالای تولید برگه ها ، قابل کپی شدن نیستند .

 

به طور کلی این مدارک فقط برای مراکز معتبری صادر خواهد شد که مورد تایید وزارتخانه و یا ارگانهای دولتی میباشند ، بنابراین مدارک مورد تائید وزارتخانه ها هستند  و ما ضمانت بین المللی آنها ، و در صورت لزوم ، انجام مکاتبات اداری بین المللی آنها را توسط وکلای برجسته مرکز بر عهده خواهیم گرفت .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

مشاهده مدارک و اسناد ثبت شده در سایت از چه طریقی و در کدام کشورها امکان پذیر میباشد ؟ و آیا محدودیت زمانی در طول روز دارد ؟

 

مشاهده مدارک و اسناد بین المللی در تمامی کشورها ، شهرها و روستاها  از طریق کامپیوتر ، موبایل ، و هر وسیله ای دیگری که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد، امکان پذیر میباشد و محدودیت مکانی و زمانی ندارد .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

آیا مشخصات افراد در سایت را در اختیار دیگران قرار میدهید؟

 

راز داری و حفظ مشخصات فردی مهمترین وظیفه ما میباشد و با توجه به حساسیت موضوع ، و تعهدات بین المللی که مرکز ما دارد ، به هیچ عنوان مشخصات اشخاص ثبت شده در اختیار دیگران قرار نمیگیرد . البته حفظ و رازداری مشخصاتی که روی مدارک چاپ میشود به علت قرار گرفتن در دید عموم شامل تعهدات ما نمیباشد .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

هزینه های مربوط به ارسال مدارک به عهده چه کسی میباشد ؟

 

کلیه هزینه های مربوط به ارسال و دریافت مدارک به عهده متقاضی میباشد .

 

----------------------------------------------------------------

 

 

در صورتیکه نماینده و یا استفاده کننده مدرک ، به نوعی خواسته و یا ناخواسته به نحوی در صدور مدارک تقلب کرده باشند ، و یا در مدرک صادر شده دستکاری شده باشد ، چه باید کرد ؟

 

اگر در هر زمان مشخص شود نماینده و یا استفاده کننده برگه ، به نوعی  با استفاده از تقلب موفق به دریافت مدرک شده است ، آن سند باطل اعلام خواهد شد و نماینده و یا استفاده کننده حق هیچگونه اعتراضی ندارند . و اگر نماینده و یا استفاده کننده بدون آگاهی و یا  با آگاهی کامل اقدام به صدور مدرک تقلبی و یا دستکاری کردن مدارک به هر نوعی نماید ، میبایستی به تنهایی پاسخگوی شکایات افراد حقیقی و یا حقوقی و مقامهای قضایی باشد و هیچ مسئولیتی متوجه مرکز ما نمیباشد .

 

 

----------------------------------------------------------------

 

در حال حاضر چه مراکزی با شما همکاری میکنند و  از خدمات شما استفاده میکنند ؟

 

در حال حاضر مراکز مختلفی در کشورهای مختلف و ایران از خدمات ما استفاده میکنند ، اما به دلیل تعهداتی که مرکز ما برای رازداری دارد  ذکر اسامی آنها امکان پذیر نمیباشد.

 

 Copyright © 2011   IDWcenter.com , All rights reserved.